Doprava a platba

Dopravu ZDARMA získáte při nákupu nad 2000 Kč. (poplatek za dobírku není do dopravy zdarma zahrnut). 

 

ČESKÁ REPUBLIKA

- je jen na Vás jaký typ dopravy si zvolíte a který Vám bude vyhovovat..

 

 DPD 

- odeslání do 1-2 pracovních dnů

- platba převodem - 130 Kč - celkovou hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností DPD. Zásilku obdržíte do 24 hodin od odeslání od nás.

- dobírka - 160 Kč - objednávka bude zaslána přepravní společností DPD a zaplatíte ji až doručovateli přepravní společnosti při převzetí

 

 ZÁSILKOVNA - doručení na adresu 

- odeslání do 1-2 pracovních dní 

  • platba převodem - 75 Kč- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 110 Kč - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

IN TIME

- odeslání do 1-2 pracovních dní 

  • platba převodem - 90 Kč- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 125 Kč - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

  

SLOVENSKO

 

 DPD 

- odeslání do 1-2 pracovních dnů

- platba převodem - 12 Eur - celkovou hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností DPD. Zásilku obdržíte do 24 hodin od odeslání od nás.

 

 ZÁSILKOVNA - doručení na adresu 

- odeslání do 1-2 pracovních dní 

  • platba převodem - 4 Euro- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka -  5,5 Euro - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

IN TIME

- odeslání do 1-2 pracovních dní 

  • platba převodem - 6 Euro - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka 7,5 Euro - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

 Ceny dopravy i platby dobírkou na Slovensko jsou přepočítávány aktuálním kurzem.

 

Platební údaje:

číslo účtu: 2801713202/2010

IBAN: CZ7920100000002801713202

BIC (SWIFT): FIOBCZPPXX